Avrupa'nın En Kapsamlı ve En Büyük Online Abiye Alışveriş Merkezidir.
Model Gelinlik Facebook SayfasıModel Gelinlik Pinterest SayfasıModel Gelinlik Twitter Sayfası
Internal Reklam Kodu

2013 Abiye Modelleri

Sizlerde abiye modelleri deyince aklınıza uçuş uçuş tüllerden oluşan ve hemen hemen her rengine kavuşabileceğiniz uzun modeller arıyorsanız 2013 abiye modelleri tam size göre olacak. Özellikle tüller ile çevrelenen abiye modelleri arasında ağırlıklı olarak yine şifon modelleri başı çekiyor.

Astar üzerine uzun tüller ile donatılan abiye modelleri arasında en çok tek kol ya da staprez modeller başı çekiyor. Eğer biraz daha cesaretten uzak ve daha kapalı bir model arıyorsanız yarım kollu olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu yıl yine moda olan pul işlemeleri abiye modellerinde görmek mümkün. Siz üst tarafı pullar ile çevrelenmiş ve alt tarafı kabarık tüller ile örtülen bir model arıyorsanız hiçte zorlanmayacaksınız.

Hazır giyimde çok fazla bulunabilen abiyeler istenildiğinde özel dikimde yapılabilir. Eğer aklınızda bir tasarım var ve kimsede bulunmayan bir model olmasını istiyorsanız özellikle dikişlerini beğendiğiniz ve güvendiğiniz bir terzi ya da moda evine kumaşınızı siz seçerek diktirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz modele göre kullanım alanlarını belirleyebileceğiniz abiye modelleri, her daim en zor anlarınızın kurtarıcısı olacaktır.

Dilerseniz ailenize özel bir gecede ya da bir yakınınızın düğün ya da nişanı gibi ekstra özen isteyene bir akşamda rahatlıkla tercih edebileceğiniz abiye modellerinden birkaç seçenek satın alarak gar dolaplarınızda barındırmalısınız. Her an giymeye hazır olacak şekilde temizlenmiş ve ütülenmiş gece kıyafeti sizi zor anlarınızda kurtaracaktır. Renginin size yakıştığı ve modelinin istenmeyen kilolarınızı kapattığı bir seçenek ile gecenin en şık kadını olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Hem kıyafetinizin havası hem de sizin asil havanız birleştiğinde kendinizi bir prenses gibi hissedeceksiniz. Sizlerde en kısa zamanda alışverişe çıkın.

Internal Reklam Kodu
Internal Reklam Kodu
Internal Reklam Kodu
Dijital Pazarlama Ajansı